Vesnice roku 2013
Vítěz v kategorii
Oranžová stuha
Česky Polski

Úvod > Aktuality > Oznámení o zveřejnění schváleného rozpočtu na rok 2017 a střednědobého výhledu rozpočtu

Územní samosprávný celek oznamuje zveřejnění schváleného střednědobého výhledu rozpočtu obce na období 2018-2021 v elektronické podobě na webových stránkách obce v odkazu "úřední deska". Do listinné podoby je možno nahlédnout v úředních dnech na Obecním úřadě Záhoří, Smrčí 32, 513 01 Semily.

Územní samosprávný celek oznamuje zveřejnění schváleného rozpočtu obce na rok 2017 v elektronické podobě na webových stránkách obce v odkazu "úřední deska". Do listinné podoby je možno nahlédnout v úředních dnech na Obecním úřadě Záhoří, Smrčí 32, 513 01 Semily.