Úvod > Aktuality > Sbírej a vyhraj! informace o soutěži

Sbírej a vyhraj! informace o soutěži

17.1.2013

Zbavte se po Vánocích starého elektra a vyhrajte

Dostali jste pod vánoční stromeček novou elektroniku? Dali jste ji svým blízkým? Nezapomeňte se pak ekologicky zbavit starých spotřebičů, které už nebudete potřebovat. Můžete díky nim vyhrát tablet Samsung a další zajímavé ceny.

Stále totiž probíhá soutěž Sbírej a vyhraj!, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s Moravskoslezským krajem a neziskovou organizací ASEKOL. Zapojit se můžete ihned, od okamžiku, kdy si vytisknete soutěžní leták z webových stránek města / obce nebo ze stránek www.asekol.cz . Pak už jen stačí odnést staré elektrospotřebiče na sběrný dvůr, kde obdržíte razítko za každý jeden spotřebič. Jakmile jich budete mít pět, vyplňte kontaktní údaje a leták odešlete na PO BOX 75, 46 0003 Liberec 3. Tisk letáků není omezen, naopak, čím více donesete elektra a odešlete orazítkovaných letáků, tím větší šanci máte na výhru!

Šance se ještě zvyšuje, když se pustíte do povánočního úklidu, prohledáte půdy, sklepy a šuplíky, a vyhodíte všechno elektro, které už nebudete nikdy potřebovat nebo které vám nahradí nové. Čas sbírat a vyhrát máte až do konce února, kdy se budou losovat vítězové za celý kraj, první místo bude oceněno zbrusu novým tabletem od společnosti Samsung, hodnotné spotřebiče obdrží i vylosovaní na 2. – 5. místě. Přesná pravidla jsou uvedena na webových stránkách www.asekol.cz , v sekci Sbírej a vyhraj!