Úvod > Aktuality > UPOZORNĚNÍ PRO OBČANY, UKONČENÍ MOŽNOSTI PODÁNÍ ŽÁDOSTÍ NA ZMĚNU ÚZEMNÍHO PLÁNU ZÁHOŘÍ

Upozorňujeme občany, že se blíží konec lhůty pro podávání žádostí na změnu Územního plánu Záhoří, který schválilo Zastupitelstvo obce Záhoří dne 22. září 2010.

Po schválení Územního plánu Záhoří zároveň rozhodlo Zastupitelstvo obce, že veškeré žádosti na změnu územního plánu budou shromažďovány po dobu 3 let od schválení územního plánu.

Lhůta pro podání žádostí na změnu Územního plánu Záhoří bude ukončena dne 22. září 2013.
Žádosti na změnu Územního plánu Záhoří je potřeba podat písemně na Obecní úřad Záhoří, Smrčí č.p. 32, 513 01 Semily.

Jelikož žádost musí obsahovat přesně stanovené náležitosti dané stavebním zákonem, doporučujeme využít formulář, který je k dispozici na Obecním úřadě Záhoří, nebo na internetových stránkách města Semily www.semily.cz pod odkazem (Územní plánování – Územní plány obcí – Žádost o změnu územního plánu), zároveň je tam uveden i vzor pro vyplnění.
Před podáním žádosti doporučujeme se seznámit s dokumentací Územního plánu Záhoří, která je k dispozici na Obecním úřadě Záhoří, na Městském úřadě Semily, oddělení územního plánování a dále na internetových stránkách města Semily www.semily.cz pod odkazem (Územní plánování – Územní plány obcí – Obec Záhoří). Bližší informace Vám budou poskytnuty na Obecním úřadě Záhoří nebo na Městském úřadě Semily, oddělení územního plánování.
Následně budou žádosti předány pořizovateli územního plánu, který po vyhodnocení předloží doporučení na rozhodnutí o žádostech společně se zprávou o územním plánu Zastupitelstvu obce Záhoří, které rozhodne o případném zpracování změny. O rozhodnutí Zastupitelstva obce budou podatelé písemně informováni.

Za Obecní úřad Záhoří
Koucká Miloslava - starostka