Úvod > Aktuality > Vesnice roku 2013 Libereckého kraje, získali jsme ocenění "Oranžová stuha"

Vesnice roku 2013 Libereckého kraje, získali jsme ocenění "Oranžová stuha"

21.8.2013

zakonceniVesnice roku 2013 Libereckého kraje, naše obec získala v krajském kole devatenáctého ročníku ocenění "Oranžová stuha" . Paní starostka Miloslava Koucká převzala toto ocenění dne 21.8.2013 v Nové Vsi nad Nisou z rukou zástupců Libereckého kraje. Soutěž si dává za cíl povzbudit obyvatele venkova k aktivní účasti na rozvoji svého domova, prokázat široké veřejnosti význam venkova a poukázat na rozmanitost programů podporujících rozvoj vesnic. Letošního 19.ročníku soutěže se v našem kraji zúčastnilo celkem 16 obcí.

Dovolte mi, abych touto cestou poděkovala všem občanům, zájmovým spolkům a organizacím, kteří si uvědomili, že úsilí v obnově vlastní vesnice a její krajiny má velký význam pro všechny, kteří zde žijí a budou žít a pomohli obec reprezentovat v krajském a celorepublikovém kole soutěže. Marcela Loupá, koordinátor akce