Úvod > Aktuality > Obec Záhoří je přihlášená do soutěže Vesnice roku 2013

Obec Záhoří je přihlášená do soutěže Vesnice roku 2013

4.6.2013

Obec Záhoří je přihlášená do soutěže Vesnice roku 2013.

Vážení spoluobčané, vážené spolky a místní firmy,

dovolte mi, abych Vám oznámila, že dne 24.června 2013 od 8.00 hod. do 10.00 hod.navštíví naši obec hodnotitelská komise krajského kola soutěže Vesnice roku 2013. Prosíme Vás o zvýšenou pozornost k úklidu kolem vašich nemovitostí a údržbu přilehlé zeleně.
Termín slavnostního vyhlášení vítěze krajského kola soutěže Vesnice roku 2013, nejlepší obec, je naplánován na 21.8.2013.
Přejme naší obci, aby dosáhla vysokého hodnocení komise a umístila se na stupních vítězů.

Miloslava Koucká, starostka a zastupitelé obce

Liberecký kraj vydá v letošním roce publikaci, která představí všechny obce přihlášené do krajského kola soutěže Vesnice roku 2013.